Vestuvių dekoravimas

VESTUVIŲ DEKORAVIMAS

_

Vestuvių dekoravimas yra labai individualus, tai kas tiko jūsų draugei, nebūtinai tiks Jums. Dekoras tai negali būti tik estetinis sprendimas šventei, dekoravimas tai yra įrašas, kuris turi atspindėti Jus- jaunavedžius, šventė turi būti nuspalvinta Jumis, Jūsų istorija ir ta istorija turi būti visur, tai liečia ir dekoravimą. Rašykite savo istorija visose detalėse!

Išsirinkti ko jūs norite iš tokios gausybės kur pilna pinterest puslapiuose mirgančių nuotraukų yra labai sunku. Pateiksime pagrindinius aspektus į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį formuojant savo vestuvių dekoravimo viziją:

Stalų dekoravimas yra vienas iš pagrindinių šventės dekoro aspektų,  tam kad gėlės ir detalės maksimaliai būtų pateiktos ir matomos reikia išsiaiškinti pagrindinius dalykus: Kur bus statomi gėrimai? Kur bus patiektas maistas? Jei maistas bus tiekiamas ant pagrindinių stalų tuomet mažos smulkios dekoracijos jums jau nebetiks, kadangi maisto margumas ir buteliai ant stalo jums viską paslėps ir t.t, yra daugybė niuansų kuriuos reikia aptarti formuojant pagrindinę viziją,

Foto vieta, tai dar aktualesne tema nei pagrindiniai stalai, kadangi kyla daug nesusikalbėjimų dėl šios vietos. Keli pastebėjimai ir patarimai, foto vietą aptarkite su fotografu o ne su dekoratoriumi, tik fotografas geriausiai žino kokio jam apšvietimo reikia ir kokią valandą vyks pagrindinis foto vietos veiksmas, tad kurti foto vietą yra begalo malonu bet svarbu, kad ji būtu ne tik graži vieta akiai, bet ir naudinga investicija saugant gražiuosius prisiminimus nuotraukų pavidalu.

Saldus stalas tai dekoratorių kūrybines akies kampelis, Saldus stalas tai vieta kurioje norisi paskęsti, tai gali būti šiek tiek kitoks kampas nei bendra dekoro tema, tai gali išsiskirti ne tik gėlėmis bet ir spalvomis, juk taip gera atšviežinti akį ir palepinti gomurį.

Terasos! Oj tos terasos, juk jose vyksta vestuvės, visas veiksmas, judesys, smagiausi šokiai ir pašnekesiai juk būtent ten, o jei dar oras lepina, išvis puiku. Puoškite terasas, lemputės, žibintai, stiklainiukai, viskas kad dega ir nuleidžia dangų arčiau galvų, tas “veža”.

Tai tik maža dalis kuri čia aptarta, nepamirškite kurti, svajoti, na ir viską su kompetentingu dekoratoriumi aparti.

Kainos priklauso nuo daug sudedamųjų dalių, bendro kainininko nėra, būtų jį sukurti ne tai kad per daug sudėtinga, bet labiau nesąžiningą, juk kiekvienas jus esate visai skirtingas, ir dekoruojame pagal kiekvieno galimybes, o ne standartinius įkainius. Mes juk šventę kuriam, o ne pardavinėjame prekes.