Vestuvių koordinavimas

VESTUVIŲ KOORDINAVIMAS

_

Vestuviu koordinavimas greičiausiai visiems tampa nemažu galvos skausmu kai artėja toji diena, o dar šimtas viena detalė yra neapręsta ir nesudėliota, Jei matote kad jūsų šventei vestuvių planuotojas nereikalingas, o tik neramu, kad pagrindiniai vakaro eigos akcentai kris ant jūsų artimųjų pečių, kreipkitės į mus, mes jums padėsime užtikrinti vakaro sklandumą. Koordinatorius sudeda pagrindinius vakaro akcentus, pasiūlo ir pataria, kad šventė praeitų kuo sklandžiau.

Vestuvių koordinatorius pasirenka vis daugiau žmonių, jie būna labai naudingi, jaukiose intymiose šventėse, kuriose žaidimai, ir svečių didelis užimtumas nėra pageidautinas. Vestuvių koordinatorius bus tas mažai matomas ir juntamas žmogus, bet jis užtikrins nepriekaištingą vakaro eigą.

Jei pritrūkote idėjų savo šventei, o interneto platybėse taip pat nerandat nieko sau mielo, vestuvių koordinatorius padės galvoti įdomius, išradingus ir su istorija pateiktus šventės akcentus. Taip pat galima paminėti jog koordinavimas yra ženkliai pigesnis nei renginio vedimas.

Kokias funkcijas atlieka vestuvių koordinatorius?

  • Koordinatorius jums padeda derinti detales su tiekėjais,
  • Tarpininkauja tarp maisto tiekėjų ir sodybos, derina laikus ir atlieka visą varginantį darbą už jus,
  • Organizuoja laikus, kad visa šventė įvyktų nepriekaištingai,
  • Suorganizuoja šampano staliuką prie bažnyčios;
  • Pasirūpina gėlėmis kurias atnešė svečiai prie bažnyčios pasveikinimui,
  • Užtikrina sklandų svečių subūrimą svarbiems momentams,
  • Atlieka psichologo ir geriausio draugo funkciją

Jei jums reikalingas vakaro koordinatorius, būtinai kreipkitės, jums padės profesionalai. Mes padėsime jums sukurti jūsų nenukopijuotą istoriją.